• Головна
  • На Черкащині школярів не залишили без гарячих обідів
16:33, 2 березня 2015 р.

На Черкащині школярів не залишили без гарячих обідів

Попри складну економічну ситуацію в країні та внесені до законодавства зміни школярі початкової ланки району не залишилися без гарячого обіду. Діти продовжуватимуть безкоштовно харчуватися за рахунок місцевого бюджету, як і доїжджати до закладів освіти.

Про це повідомив начальник фінансового управління райдержадміністрації Сергій Степанюк.

– Найбільша заслуга у цьому Білозірської, Леськівської, Свидівоцької та Яснозірської сільських рад, які надали субвенцію у розмірі понад 473 тисячі гривень. Відтак, безкоштовно харчуватимуться не тільки діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, чи з малозабезпечених сімей. 120,4 тис. грн будуть використані на харчування усіх без винятку дітей молодшої школи, для яких гарячі обіди є дуже важливі, а також на підвезення педагогічних працівників та школярів до навчальних закладів, – наголосив він.

Нагадаємо, на 2015 рік законодавці визначили, що відповідальність за харчування у навчальних закладах державної та комунальної форми власності покладається на місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, центральні органи виконавчої влади, яким підпорядковані навчальні заклади, на керівників навчальних закладів, які прийматимуть рішення, виходячи з наявних фінансових ресурсів державного і місцевого бюджетів та бюджетів фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #шкільне харчування
Оголошення
live comments feed...