• Головна
  • Органи прокуратури області встановили порушення в діяльності міліції
10:11, 2 березня 2015 р.

Органи прокуратури області встановили порушення в діяльності міліції

Органами прокуратури області перевірено стан додержання вимог законодавства про адміністративні правопорушення щодо застосування до правопорушників адміністративного стягнення у вигляді адміністративного арешту.
     Так встановлено, що територіальними органами внутрішніх справ області допускають порушення вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закону України «Про міліцію» в частині виконання адміністративного стягнення у виді адміністративного арешту, а саме: не забезпечується виконання постанов суду у справах вказаної категорії. 
     З’ясовано, що Придніпровським та Соснівським райвідділами міліції міста Черкаси не виконано 12 рішень судів про застосування адміністративного арешту щодо осіб, винних у вчиненні адміністративних правопорушень. З метою усунення вказаних порушень законодавства прокуратурою міста Черкаси на адресу керівників вказаних територіальних органів внутрішніх справ області внесено акти реагування.
     Аналогічні порушення виявлені в діяльності керівників ще 8 районних відділів міліції області, в результаті чого 54 правопорушники не відбули адміністративне стягнення. На усунення зазначених порушень міжміськрайпрокурорами внесено 11 актів прокурорського реагування.
     Робота на вказаному напрямку триває. 
       

  Прес-служба прокуратури Черкаської області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #прокуратура #міліція #нарушение
Оголошення
live comments feed...