• Головна
  • Канівські депутати “подарували” квартиру прокурору, який садив євромайданівців
18:44, 1 березня 2015 р.

Канівські депутати “подарували” квартиру прокурору, який садив євромайданівців

Напевне, у Канівській міській раді грошей кури не клюють, бо у часи жорсткої кризи і війни депутати вмудряються балувати дорогими “подарунками” правоохоронців. Хоча, може, це цілкои раціональне вкладання коштів, якщо депутатам є чого боятися закону…

Як би там не було, а на сесії Канівської міської ради 26 лютого депутатами  було прийнято рішення про виділення двохсот тисяч  гривень на придбання  службового житла заступнику прокурора Канівської міжрайонної прокуратури Юрію Радченку. За вказану витрату із бюджету проголосувало  26 депутатів,  проти 0, утримались 10, повідомляє ДЗВІН з посиланням на “Канів.нет”.

Ці кошти мають бути виділені з бюджету розвитку. А ще з цього бюджету ремонтуються дороги в Каневі, освітлюються вулиці, купується житло для пільговиків, які стоять на обліку в міськвиконкомі. Тож, мабуть, у Каневі всі вулиці заасфальтовані та освітлені  і всі позачергові та першочергові  пільговики забезпечені житлом, бо вже в цьому році на них грошей не вистачить, – усі пішли на “ублажання” прокурора.

Та ще ж і якого прокурора! Як повідомляє місцеве ГО “Майдан”, громада має “беззаперечні  свідчення про те, що під час судових засідань у Канівському міськрайонному суді  в січні 2014 року, на яких були винесені заздалегідь підготовлені суддями упереджені неправочинні рішення проти Черкаських автомайданівців та ув’язнювались активісти Революції Гідності, заступник прокурора Юрій Радченко офіційно підтримував  обвинувачення  проти автомайданівців,  своєю безпосередньою участю сприяв протизаконному винесенню рішення суду та ув’язнення безневинних громадян України”.

“У той час коли держава активно проводить дії по очищенню всіх гілок влади від злочинних чиновників попереднього диктаторського режиму та проводить їхню люстрацію, канівські  депутати  за поданням  чиновників виконавчого комітету  щедрою рукою роздають кошти  на придбання  квартири прокурору, який підпадає під дію  закону про люстрацію”, – пишуть у своїй заяві канівські майданівці.

Канівчани сподіваються, що на цей факт звернуть увагу і народні депутати від канівських округів.

Правда, у Каневі це вже не перший випадок, коли із мізерного місцевого бюджету чиновнику купують квартиру. Подібна оборудка відбулась у 2012 році, коли новопризначеному голові райдержадміністрації, “другу Тулуба” Олексію Гиці купили квартиру за 299 тисяч гривень у новому будинку, а на другий день він її приватизував. Тоді народний депутат Леонід Даценко неодноразово ворушив це питання, писав звернення, направляв офіційні запити щодо того, щоб незаконно приватизовану квартиру Гика повернув або сплатив до бюджету кошти за неї. Однак справи тонули в прокуратурі, де вже працював Радченко…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #кварира #канів #прокурор
Оголошення
live comments feed...