• Головна
  • На Черкащині працевлаштовано майже три сотні переселенців
18:37, 1 березня 2015 р.

На Черкащині працевлаштовано майже три сотні переселенців

Після анексії Криму та початку проведення АТО понад 12 тис вимушених переселенців прибули на Черкащину, з яких понад 1,5 тис звернулися до обласної служби зайнятості. Станом на 16 лютого цього року 1009 осіб офіційно визнано внутрішньо переміщеними особами. Така інформація прозвучала на засіданні Черкаського обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення. Про це повідомляє «Нова Доба».

Найбільше звернень було до Черкаського та Уманського міських, Золотоніського, Канівського та Смілянського міськрайонних, Черкаського, Катеринопільського, Звенигородського районних центрів зайнятості.

– Для вирішення питання соціального захисту та сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб вживаються додаткові заходи. Зараз у кожному місті та районі створено мобільні групи, які планують виїзні акції за місцем проживання вимушених переселенців, – розповів директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко. – Ініційовано питання щодо створення консультаційних пунктів центрів зайнятості при відділах соцзахисту. Також розглядається можливість щодо організації роботи консультпунктів, розміщення інформаційних матеріалів, голосових повідомлень на залізничних вокзалах в м. Черкаси та станції Шевченко.

Переселенці, які перебувають на обліку в центрах зайнятості запрошуються до участі в групових консультаційних і профінформаційних заходах, де можуть дізнатися про працевлаштування, проходження професійного навчання, отримання одноразово допомоги по безробіттю на відкриття власної справи.

За словами Григорія Григоровича, обласною службою зайнятості забезпечено працевлаштування 287 громадян, що вимушено покинули місця свого постійного проживання. За направленням центрів зайнятості професійне навчання проходили 39 безробітних із числа таких громадян. У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 67 осіб.

– Зараз необхідно консолідувати зусилля в напрямках соціального захисту вимушених переселенців органів влади та місцевого самоврядування, центрів зайнятості, громадських, волонтерських організацій, роботодавців регіону, – наголосив Григорій Дендемарченко. – Тому є пропозиція: головам райдержадміністрацій, рекомендувати міським головам міст обласного значення на засіданнях районних, міських координаційних комітетів сприяння зайнятості населення розглянути питання щодо активізації їхньої діяльності в умовах загострення ситуації на ринку праці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #переселенці #ато #праця #робота
Оголошення
live comments feed...