• Головна
  • У січні легалізовано працю 74 черкащан
10:09, 28 лютого 2015 р.

У січні легалізовано працю 74 черкащан

Проведеними першого місяця року перевірками встановлено 74 працівника, які працювали без укладання трудових угод з роботодавцями. Легалізовано 101,1 тис. грн. доходів, донараховано до сплати 15,2 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Також було виявлено 26 громадян, які здійснювали свою діяльність без відповідної реєстрації. Після залучення до державної реєстрації фізичними особами - підприємцями останні сплатили 5,3 тис. грн. податків.

Протягом січня органами Державної фіскальної служби області проведено 40 перевірок з питань контролю за сплатою податку на доходи фізичних осіб. Завдяки цьому в області донараховано 132,4 тис. грн. податку на доходи і до бюджету надійшло 10,3 тис. грн.

Крім того на засіданнях спільних комісій при держадміністраціях з початку року заслухано 4 керівників підприємств - боржників з виплати заробітної плати. За результатами проведеної роботи на 3 підприємствах погашено заборгованість на суму більше 119,5 млн. грн., до бюджету додатково надійшло 24,2 тис. грн. податку на доходи фізосіб. Частково зменшено борг із виплати зарплати 15 підприємствами на суму 744,6 тис. грн. Таким чином до бюджету додатково надійшло більше 58 тис. грн. ПДФО.

Працівникам 6 підприємств державної форми власності погашено заборгованість із виплати зарплати на суму 267,0 тис. грн., до бюджету додатково надійшло 40,7 тис. грн. ПДФО.

«Легалізація ринку праці та своєчасність у виплаті зарплати – залишається одним з найпріоритетніших напрямів роботи регіональної фіскальної служби. «Тіньова» зайнятість спрямована проти людини, позбавляє її легального працевлаштування, оплати й охорони праці та здоров’я, соціального, пенсійного та медичного забезпечення, які здійснюються через Пенсійний фонд, Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань та Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття», – зазначив В.Коломієць. Він підкреслив, що використання нелегальної робочої сили, не укладення чи несвоєчасне повідомлення щодо трудових договорів між підприємцями та найманими працівниками є порушенням законодавства про працю і передбачає кримінальну і адміністративну відповідальність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #сегодня #трудова угода #договор
Оголошення
live comments feed...