• Головна
  • Одарич знайшов перевагу Черкащини для інвесторів: тут немає землетрусів
18:40, 27 лютого 2015 р.

Одарич знайшов перевагу Черкащини для інвесторів: тут немає землетрусів

Повідомляє "Прочерк"

Учора на обласній колегії в ОДА розглядалася програма «Стратегія розвитку Черкащини -2020».

«Сьогодні ми маємо документ, в якому на 84 сторінках викладені основні тенденції розвитку області, визначені перспективи та загрози», – зазначив заступник начальника головного управління економіки ОДА Роман Карманнік і тезово представив програму.

Присутні вносили до неї пропозиції. Так, голова облради Валентина Коваленко радила звернути увагу на книгодрукування, що є необхідним в рамках ведення інформаційної кампанії проти сусідньої держави-агресора.

Міський голова Черкас Сергій Одарич відзначив фактор наближення Черкащини до столиці.

«З одного боку, це добре, аз іншого боку, Київ виконує функцію магніту для наших хороших кадрів. Також відзначу сейсмічну безпечність регіону, де ризики землетрусів мінімальні. Це дуже важливо для деяких видів бізнесу, зокрема, дата центрів, великих серверних компаній. Використовуючи цю перевагу, можна затягувати інвесторів», – сказав мер.

Він підкреслив, що в «Стратегії -2020» насамперед слід чітко дати відповідь чим Черкащина краща за Київщину, інші області, у чому унікальність і за рахунок чого можна вигравати конкуренцію?

«Слушні пропозиції до стратегії. Пропозиції щодо сейсмічної зони якраз можуть бути цікавими для світових виробників», – зауважив наприкінці обговорення голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #одарич #інвестор #землетрус
Оголошення
live comments feed...