• Головна
  • Не нагнітати ситуацію та використовувати достовірні дані закликали журналістів представники силових структур
18:18, 27 лютого 2015 р.

Не нагнітати ситуацію та використовувати достовірні дані закликали журналістів представники силових структур

Як формувати громадську думку та розумне ставлення суспільства до тієї війни, яка ведеться проти нашої держави, обговорили на круглому столі на тему «Інформаційна безпека Черкащини» представники силових структур та ДСНС із журналістами. Організатором зустрічі виступив Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Промовці наголошували: не секрет, що нерідко наші громадяни стають об’єктами інформаційних атак, отримують некоректні, а іноді і неправдиві відомості, які не йдуть на користь ані їм самим, ані українському суспільству в цілому.

– Будь ласка, перевіряйте інформацію, яку ви отримали із власних джерел, телефонуйте у військовий комісаріат і навіть до мене особисто, щоб ми або підтвердили, або спростували ваші дані і надали свій коментар, – закликав медійників заступник обласного військового комісару Олег Захаренко.

Не нагнітати ситуацію та використовувати достовірні дані закликали журналістів представники силових структур, фото-1

Також він висловив прохання не зловживати негативною інформацією, не нагнітати ситуацію, яка і без того є напруженою, а спокійно та зважено висвітлювати події, що розгортаються в державі.

Водночас, за словами Олега Анатолійовича, деякі журналістські виступи – це готове розвіддонесення для противника: повідомляють про місце дислокації, кількість бійців, повне найменування військових формувань, переміщення військ. І це є неприпустимо.

Подібне бачення щодо висвітлення військового конфлікту в Україні висловив і речник начальника Управління ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.

– Основне завдання ЗМІ сьогодні – протидіяти інформаційним вкидам та намаганню розбурхати суспільство за допомогою негативного інформаційного навантаження, – вважає він.

З іншого боку, Костянтин Проценко впевнений, що необхідно повідомляти черкащанам як діяти в умовах загрози надзвичайних ситуацій, де шукати укриття і порятунку.

– На офіційних сайтах ця інформація є. Хотілося б, щоб люди, які інформують громадськість, опиралися на офіційні повідомлення, – висловив побажання рятувальник.

Мали змогу висловитися і журналісти, а наприкінці зустрічі директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Сергій Пасічник подякував присутнім за конструктивний діалог та роботу, яку вони ведуть у суспільстві.

– Закликати знизити градус агресії і в той же час робити все, щоб люди були пильними та обізнаними, – зауважив Сергій Леонідович.

Наприкінці зустрічі вирішено продовжити співпрацю і зробити такі зустрічі періодичними.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #інформація #журналисты
Оголошення
live comments feed...