• Головна
  • Черкащина невдовзі буде зі стратегією розвитку
11:29, 27 лютого 2015 р.

Черкащина невдовзі буде зі стратегією розвитку

Її проект презентували на колегії в облдержадміністрації. До того «Стратегію-2020» представили на розсуд громадськості.

Над документом в ОДА працювали ще з вересня минулого року. Тоді тут створили робочу групу у складі 200 осіб. Інформацію про всі напрацювання постійно оновлювали на офіційному сайті, а також у спеціальній групі на «Фейсбуці».

– «Стратегію розвитку області-2020» ми розробляли, з огляду на повноваження, які реально маємо, – зауважує заступник директора департаменту економічного розвитку та торгівлі Черкаської ОДА Роман Карманнік. – А також враховували нинішній і потенційний ресурси. На сьогодні ми маємо документ, в якому на 84 сторінках викладено основні тенденції розвитку області, проаналізовано наші слабкі та сильні сторони, зазначено можливості та загрози, які перед нами постають. Також визначено чотири стратегічні напрями, індикатори виконання та можливі сфери реалізації проектів.

Згідно зі «Стратегією-2020», всі зусилля в області спрямовуватимуть на підвищення її конкурентоспроможності, розвиток сільських територій і людського капіталу, а також екологічну безпеку та збереження довкілля.

– Далі ми складатимемо план заходів для реалізації стратегії на 2015-2017 роки, – пояснює голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Там будуть вказані конкретні кроки. Ця робота вже розпочалася. Проектні пропозиції збираємо до 1 квітня. Потім обговорення. Щодо ресурсу, то йдеться про кошти Державного фонду регіонального розвитку, місцеві бюджети, приватні інвестиції та кошти міжнародних донорів.

Уже на наступному тижні «Стратегію-2020» затверджуватимуть на сесії обласної ради. Нагадаємо, такий документ уже ухвалено у Дніпропетровській, Івано-Франківській, Київській, Полтавській і Рівненській областях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #чода #розвиток #сегодня #адміністрація
Оголошення
live comments feed...