• Головна
  • Працюєте репетитором – подайте декларацію про доходи
11:11, 27 лютого 2015 р.

Працюєте репетитором – подайте декларацію про доходи

В останні роки багато громадян, щоб покращити знання своїх дітей, користуються платними послугами вчителів-репетиторів. Отриманий в результаті надання таких послуг дохід підлягає декларуванню. Про це повідомив заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Олег Коваль.

“До репетиторських послуг, зокрема, відноситься: підготовка дітей до школи, вступу до навчальних закладів, незалежного тестування, навчання з будь-яких предметів, написання рефератів, виконання контрольних, курсових, дипломних робіт тощо”, - зазначив Олег Коваль.

Він наголосив на тому, що вчитель-репетитор, який у 2014 році не був зареєстрований суб'єктом підприємницької діяльності, але надавав репетиторські послуги фізичним особам, повинен включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками звітного податкового року, а також нарахувати і сплатити до бюджету податок з таких доходів за ставкою 15% або 20% в залежності від розміру отриманого минулорічного доходу.

 Декларація про майновий стан та доходи, отримані у 2014 році, подається до 1 травня 2015 року. Зазначена декларація від жителів міста Черкаси приймається за адресою: бульв. Шевченка, 307, 4 поверх. Додаткову інформацію щодо заповнення декларації можна отримати за тел. 45-80-44.

ДПІ у м. Черкасах

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #податок #репетитор #дпі
Оголошення
live comments feed...