Черкаський «Азот» торік інвестував майже 50 млн.грн. в охорону довкілля

ПАТ «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), у 2014 році спрямував майже 50 млн. грн. на екологічні проекти та заходи з охорони навколишнього середовища. Повідомляє портал Діловий регіон

 «Для нас надзвичайно важливим є екологічний аспект, оскільки, інвестуючи у підприємство, в його розвиток та охорону навколишнього середовища,ми сприяємо економічному піднесенню нашої компанії. Це дає нам змогу нарощувати виробничі потужності і в достатній кількості забезпечувати сільськогосподарських товаровиробників мінеральними добривами. Показовим у цьому плані є 2014 рік. Підприємство значно збільшило виробіток аміаку та карбаміду й зуміло у надто складних економічних умовах виконати взяті на себе зобов’язання перед аграрниками та забезпечити проведення посівних компаній. Ми працюємо для України і для того, щоб мати «хліб на столі»,– сказав голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров.

Серед найбільш ефективних проектів, реалізованих у 2014 році, які дали можливість значно зменшити викиди аміаку та суспендованих частинок (пилу аміачної селітри), було здійснено в цеху з виробництва аміачної селітри (М-9) та аміаку в цеху з виробництва карбаміду (М-6).

У цеху М-9 було проведено капітальний ремонт внутрішнього облаштування промивних скруберів з елементами модернізації, виготовлено та здійснено монтаж газорозподільного короба у внутрішній частині скруберів. Також проведено заміну фільтрувальної тканини рукавних фільтрів установки приготування магнезіальної добавки.

«Інвестуючи десятки мільйонів гривень у заходи з охорони навколишнього середовища, оскільки це один із пріоритетних напрямків розвитку нашого підприємства, ми забезпечуємо екологічну й економічну безпеку, як «Азоту», так і міста Черкаси в цілому», – зазначив Віталій Скляров. 

Діловий регіон
черкаси черкассы азот охорона середовище
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии