• Головна
  • Член виконкому пропонує черкаським перевізникам… купувати тролейбуси
16:06, 26 лютого 2015 р.

Член виконкому пропонує черкаським перевізникам… купувати тролейбуси

Член виконкому і громадський активіст Черкас Анатолій Рекун пропонує, як на нашу думку, цілком логічний шлях виходу із “тарифної” кризи для містян і перевізників – розвивати електротранспорт. Він пропонує перевізникам… купувати тролейбуси, а не автобуси. Місто ж у свою чергу підніме вартість проїзду в “рогатих” автобусах до 2 – 2,5 грн.

Про таку модель вирішення протиріччя Рекун написав на своїй сторінці у “Фейсбук”. Повідомляє ДЗВІН

“Про пасажирські перевезення в місті. Тут існує таке протиріччя: при різкому подорожчанні палива перевізники справедливо вимагають підвищення тарифу на проїзд. В той же час через відсутність доходів більшість громадян міста справедливо вважає таке підвищення неможливим. Таким чином є нагальна необхідність підвищувати плату за проїзд і є необхідність не підвищувати її через неспроможність оплачувати ці послуги. Якщо не підвищувати тариф – через 2-3 тижні траснпорт стане (принаймні маршрути, які не на газу), якщо підвищувати – буде невдолення людей і можуть виникнути протести.

Що ж робити?

Модель задачі: слід забезпечити нормальний рух транспорту в місті при нинішніх захмарних цінах на пальне і не створити суттєві загрози для перевізників та пасажирів.

Ідеальний кінцевий результат: в короткі строки забезпечити нові тролейбусні маршрути в місті (підняти плату за проїзд в тролейбусі до 2- 2,5 грн.) і одночасно скоротити протяжність автобусних маршрутів.

Для цього потрібно дати можливість приватним перевізникам брати участь в конкурсах на нові тролейбусні маршрути.
Наприиклад, коло (туди і назад) 1) ПЗР – вул.Смілянська – ПЗР, 2) вул.Смілянська- вул.Чорновола 3) ПЗР- Митниця – вул.Чорновола – ПЗР. Нехай бажаючі перевізники продають автобуси і купують тролейбуси.

КП “Електротранс” цього не зробить, у бюджеті коштів на нові тролейбуси в цьому році навряд чи буде.Чи реально? Слід шукати консенсус”, – пише активіст.

Нагадаємо, сьогодні на знак протесту проти не підвищення тарифів на проїзд до 4 гривень, черкаські перевізники забойкотували кілька маршрутів. Зокрема, не вийшли на лінії автобуси 20-го, 25-го та 31-го маршруту, найбільш пасажирозавантажених.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #тролейбус #перевозчик #кризис
Оголошення
live comments feed...