Зірки на кільці біля Літака треба змінити на герб Черкас- свободівець

Сьогодні під час засідання сесії Черкаської міської ради депутат від ВО Свобода Юрій Ботнар озвучив свій депутатський запит до міського голови Сергія Одарича в якому закликав мера та відповідні комунальні служби прибрати або замінити на герб Черкас чи герб України орден Перемоги, який включає п’ятикутну зірку, пам’ятного знаку на перетині вулиць Смілянської та 30-річчя Перемоги. Повідомляє ЧЕРКАЩАНИ LIVE 

Юрій Ботнар нагадав, що всю радянську символіку активно використовує російська пропаганда в інформаційній війні.

Зірки на кільці біля Літака треба змінити на герб Черкас- свободівець, фото-1

Юрий Ботнар:

” На нинішньому пленарному засіданні Черкаської міськради звернувся до міського голови щодо доручення відповідним службам та Департаменту житлово-комунального господарства демонтувати зірку із зображенням Кремля та розглянути питання і розрахувати вартість демонтажу інших символів тоталітарного минулого.

Адже на фоні російської агресії, через яку гинуть кращі представники українського народу, що захищають цілісність цілісність Української держави та безпеку її громадян, існування символів тоталітарного режиму, символів совєцької імперії, прямим правонаступником та ідейним послідовником якої є Російська Федерація, видається тим більш безглуздим і неприпустимим. Крім того, громада міста Черкаси однозначно засвідчила під час Революції гідності та за час цього етапу російсько-української війни свій вибір на користь української державності, ідей патріотизму та свободи. І той, хто скаже, що це питання “не на часі” – просто відтягує звільнення України та українців з кайданів духовної, ментальної окупації. Їм ніколи “не на часі”.

Це було лише звернення, але послідовники лєнінських ідей – “майданний клоун” Булатецький і “придворний афганець Тулуба” Рибченко вирішили захистити окупаційний символ, бубонівши щось проти. От такі “патріото-воїно-революціонери”. З компартії вийшли, а з них компартія так і не вивітрилась…”

Автор статті Юрій Назаренко.

ЧЕРКАЩАНИ [LIVE]
черкаси черкассы зірка місто город Точка зору Ботнар
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии