• Головна
  • У черкаській школі № 34 через стан покрівлі небезпечно проводити заняття
15:09, 26 лютого 2015 р.

У черкаській школі № 34 через стан покрівлі небезпечно проводити заняття

Загальноосвітня школа-ліцей спортивного профілю №34 вкрай потребує капітального ремонту покрівлі. Востаннє частковий ремонт покриття даху там проводився більше 10 років тому. Нині ж під час дощів постійно протікає вода в кабінети, на стінах утворюються плями, пліснява та замикає проводку. Повідомляє портал Міської Ради

– Ми змушені підставляти миски для збору дощової води в спортивній залі та в більше десяти навчальних кабінетах, – розповідає директор закладу Віталій Дейнега.– Ми не можемо проводити уроки в цих кабінетах. Адже це не лише неестетично виглядає, а створює небезпеку для учнів школи. Тому що на стінах та стелі від постійної вологи утворилася пліснява, що шкодить здоров`ю дітей. Ще більш небезпечним є замикання проводки та її загоряння, що нещодавно сталося.

Спортивна зала школи-ліцею № 34 також потребує капітального ремонту, який не проводився з моменту здачі будівлі в експлуатацію – із 1992 року. Там теж протікає стеля, стан стін та підлоги незадовільний для занять спортом.

– Мені прикро, що, витративши понад 400 тис гривень коштів громади міста ще у 2012 році на розробку проектно-кошторисної документації на проведення ремонтних робіт у цьому навчальному закладі,  фінансування так і не надали, – зазначає депутат міської ради Оксана Мелікова. – На сьогодні склалася вкрай аварійна ситуація. Те, що вода потрапляє на електропроводку, ставить під загрозу життя наших дітей. На четвертому поверсі стоять порожні аудиторії, бо є неприпустимим проводити заняття в них, а вода вже і на третій поверх затікає. Наше місто втрачає будівлю. Мене обурило, що департамент освіти запланував у Програмі соціально-економічного та культурного розвитку міста Черкаси тільки 800 тисяч гривень на частковий ремонт даху. Адже згідно з проектом лише на ремонт даху потрібно 1,5 мільйони гривень і на ремонт спортзалу ще приблизно стільки. І це за цінами трирічної давнини. Отже, я закликаю всіх, від кого залежить прийняття рішення по виділенню коштів для ЗОШ № 34, надати їй пріоритет. Ліквідуйте критичний аварійний стан будівлі. Дайте можливість дітям спокійно навчатися. Це ваш прямий обов’язок.
 
У черкаській школі № 34 через стан покрівлі небезпечно проводити заняття, фото-1
 
У черкаській школі № 34 через стан покрівлі небезпечно проводити заняття, фото-2
 
У черкаській школі № 34 через стан покрівлі небезпечно проводити заняття, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #школа 34 #авария #покрівля #небезпечно
Оголошення
live comments feed...