До черкаського міського бюджету надійшло 21,5 млн. грн. єдиного податку

За два місяці 2015 року місцевий бюджет поповнився на 102 млн. грн. Про це повідомила заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Анна Міщенко.

“Левову частку надходжень продовжує складати податок на доходи фізичних осіб, якого з початку року надійшло майже 56,8 млн. грн. або 56 відс. від загальної суми”, - зазначила Анна Міщенко. За її словами, також суттєвими для місцевої казни залишаються надходження від єдиного податку. Його черкаські суб’єкти господарювання у січні-лютому сплатили 21,5 млн. грн., що складає 21 відс. від загальних надходжень до місцевого бюджету.

Платники єдиного податку, а це майже 1,5 тис. юридичних осіб та понад 11 тис. фізичних осіб, з початку року сплатили 5,8 млн. грн. та 15,7 млн. грн. відповідно.

Стабільному наповненню місцевого бюджету сприяє не лише сумлінне виконання платниками своїх обов’язків, але й впровадження широкого спектру сервісів, в т.ч. електронних, надання інформаційних послуг, автоматизація адміністрування податків та легалізація заробітної плати черкасців.

ДПІ у м. Черкасах

ДПІ у м. Черкасах
черкаси черкассы дпі бюджет податок
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии