• Головна
  • До черкаського міського бюджету надійшло 21,5 млн. грн. єдиного податку
10:26, 26 лютого 2015 р.

До черкаського міського бюджету надійшло 21,5 млн. грн. єдиного податку

За два місяці 2015 року місцевий бюджет поповнився на 102 млн. грн. Про це повідомила заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Анна Міщенко.

“Левову частку надходжень продовжує складати податок на доходи фізичних осіб, якого з початку року надійшло майже 56,8 млн. грн. або 56 відс. від загальної суми”, - зазначила Анна Міщенко. За її словами, також суттєвими для місцевої казни залишаються надходження від єдиного податку. Його черкаські суб’єкти господарювання у січні-лютому сплатили 21,5 млн. грн., що складає 21 відс. від загальних надходжень до місцевого бюджету.

Платники єдиного податку, а це майже 1,5 тис. юридичних осіб та понад 11 тис. фізичних осіб, з початку року сплатили 5,8 млн. грн. та 15,7 млн. грн. відповідно.

Стабільному наповненню місцевого бюджету сприяє не лише сумлінне виконання платниками своїх обов’язків, але й впровадження широкого спектру сервісів, в т.ч. електронних, надання інформаційних послуг, автоматизація адміністрування податків та легалізація заробітної плати черкасців.

ДПІ у м. Черкасах

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #дпі #бюджет #податок
Оголошення
live comments feed...