• Головна
  • Черкаські кульові стрільці підтвердили своє лідерство на чемпіонаті України
09:12, 26 лютого 2015 р.

Черкаські кульові стрільці підтвердили своє лідерство на чемпіонаті України

Відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової у приміщенні серед дорослих з 15 по 20 лютого проходив у Львові. Черкащину у цих змаганнях представили спортсмени комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Черкаської міської ради та школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради.

За результатами в особистому заліку іменитий Сергій Куліш здобув два "золота" і "бронзу". У фіналі вправи МГ-9 спортсмен був найкращим серед 35 учасників з результатом 598 очків. Не було йому рівних і у вправі ГП-6 – серед 41 учасника він набрав 625,2 очки. У вправі МГ-6 Сергій серед 34 учасників завершив виступ третім із результатом 1171 очків.

Дар'я Шаріпова у фіналі вправи ГП-4 посіла друге місце серед 52 учасниць з результатом 415,3 очків. Двічі четвертою спортсменка була у вправі МГ-5 серед 43 учасниць (580 очків) і у вправі МГ-9 серед 41 учасниць (589 очків).

Тетяна Тарасенко стала переможницею у вправі МГ-9 серед 41 учасниці (595 очків). У фіналі вправи МГ-5 Таня посіла 8 місце серед 43 учасниць (578 очків), а у вправі ГП-4 вона була десятою серед 52 учасниць (412,2 очки).

У фіналі вправи ГП-6 Дмитро Омельяненко посів 17 місце серед 41 учасника (610,1 очків). Марина Чорноморець у вправі ГП-4 завершила виступ тринадцятою серед 52 учасниць (410,4 очків). У вправі МГ-5 Наталія Чепурна була дев'ятою серед 43 учасниць (575 очків). А у вправі МГ-9 Наталія посіла 11 місце серед 41 учасниць (588 очків).

У командному заліку Дар'я Шаріпова, Тетяна Тарасенко та Наталія Чепурна вибороли "золото" у вправі МГ-9 серед 12 команд. Дівчатам також не було рівних у вправі МГ-5. "Срібло" приміряли наші Дар'я Шаріпова, Тетяна Тарасенко і Марина Чорноморець у вправі ГП-4.

За підсумками виступів команда Черкаської області посіла 8 загальнокомандне місце серед 19 збірних команд областей. Підготували черкаських кульових стрільців тренери Віктор Нагній, Наталія Чепурна, Ірина Дудник та О. Шестак.

На сьогодні триває підготовка до наступних змагань. 2-08.03.2015 у Нідерландах пройде чемпіонат Європи (Amhem). 17-22.03.2015 у німецькому Дортмунді відбудуться Міжнародні змагання. 15-20.04.2015 – Універсіада України серед студентів. 6-10.05.2015 – Міжнародні змагання у м. Пльзень (Чехія). 12-21.05.2015 – Кубок світу у США.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію