• Головна
  • КСН «Привокзальний» запрошує пенсіонерів та інвалідів скористатись безкоштовними послугами масажиста, перукаря або відремонтувати одяг
09:02, 26 лютого 2015 р.

КСН «Привокзальний» запрошує пенсіонерів та інвалідів скористатись безкоштовними послугами масажиста, перукаря або відремонтувати одяг

КСН мікрорайону «Привокзальний» повідомляє, що у приміщенні цього комітету по вул. Хоменка, 14/2 спільно з територіальним центром соціальної допомоги Соснівського району відкрито пункт прийому з ремонту одягу, який працює кожну першу середу місяця з 11-00.

Як інформує голова комітету самоорганізації населення  мікрорайону «Привокзальний» Надія Кусенко, також при їх КСНі організовано масаж спеціалістом терцентру, який здійснюється за направленням лікаря. Крім цього надаються послуги перукаря та вимірювання тиску.

– Запрошуємо до нашого комітету самоорганізації населення – скористатись зазначеними послугами  – пенсіонерів та ветеранів. Всі послуги – безкоштовні, – відзначає Надія Кусенко.
 
Детальнішу інформацію можна отримати за телефонами: 63-14-04 – КСН «Привокзальний»; 37-40-66, 45-05-71 – територіальний центр соціальної допомоги Соснівського району – Польова Л.П.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #міська рада #пенсіонер #пенсіонер
Оголошення
live comments feed...