Перевізники попередили виконком, що можуть одного дня не вийти на маршрут

Черкаські перевізники й далі наполягають на підвищенні вартості проїзду в маршрутках. Аби домогтися задоволення своїх вимог учора черговий раз прийшли на засідання виконкому, а ще – відправили офіційний лист на ім’я обласного й міського очільників та виконавчого комітету Черкаської міської ради.  Про це повідомляє ПРОЧЕРК

Натомість міський голова Сергій Одарич категорично стоїть на збереженні тарифу на існуючому рівні.

– Тоді, коли ми подавали останні розрахунки, вартість дизельного палива сягала 19-ти гривень, нині ж вона зросла до 26-ти. Тож проблему з тарифом на перевезення треба терміново вирішувати, – апелював до владців приватний підприємець Петро Копієвский. – Частина перевізників уже й так скоротила кількість автобусів на маршрутах. Звісно, ми розуміємо, що в населення обмаль коштів і, якщо зростатиме вартість квитків, нашими послугами користуватиметься менше людей. Але ж солярка дорожчає щодня!

Перевізники попереджають: у разі, якщо виконком до них так і не дослухається, одного дня можуть просто не вийти на маршрут. Утім, Сергій Одарич відзначив, що під пошуком компромісів перевізники роками вбачають тільки один вихід і полягає він у підвищенні цін на квитки.

– Ви завжди хочете одного: аби пасажир платив більше! За сім років своєї роботи я не пригадую інших компромісів, – зауважив міський голова.

Генеральний директор ПАТ «ЧАТП 17127» Олена Куниця, у свою чергу, вийшла з пропозицією укласти додаткові угоди на перевезення пасажирів у режимі маршрутного таксі на період проходження регуляторної процедури. Це дозволило б перевізникам самостійно регулювати вартість квитків на проїзд.

Однак на таку пропозицію виконком не погодився, інформують у прес-службі Черкаського МВК. Натомість міський голова доручив профільному департаменту впродовж доби відзвітуватися про виконання заходів, здійснених перевізниками, задля зниження собівартості перевезень, про які йшлося на зустрічі тиждень тому. Зокрема, щодо зменшення кількості одиниць транспорту та контролю за кількістю автобусів на маршрутах.

ПРОЧЕРК
черкаси черкассы перевозчики автобус страйк
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии