• Головна
  • Порядок оподаткування єдиним внеском нарахованої заробітної плати меншої за мінімальну
11:22, 25 лютого 2015 р.

Порядок оподаткування єдиним внеском нарахованої заробітної плати меншої за мінімальну

Державна податкова інспекція у м. Черкасах повідомляє, що у зв’язку з прийняттям Закону України від 28 грудня 2014 року N 77 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці" з 1 січня 2015 року внесені зміни в нормотворчу базу щодо оподаткування єдиним внеском отриманих доходів.

Якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата, сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати за такий місяць та ставки єдиного внеску, встановленої для відповідної категорії платника. Обов’язковою умовою застосування зазначеної норми є перебування найманого працівника у трудових відносинах повний календарний місяць.

Варто зазначити, як виняток, вимоги щодо нарахування єдиного внеску не менше мінімального розміру не стосуються:

- винагород за договорами цивільно-правового характеру;

- заробітної плати з джерела не за основним місцем роботи;

- заробітної плати працівника інваліда, який працює на підприємстві, установі або в організації, де застосовується ставка 8,41 %;

-заробітної плати працівників підприємств та організацій всеукраїнських громадських організацій інвалідів, зокрема товариств УТОГ та УТОС, які відповідають вимогам чинного законодавства щодо кількості інвалідів, фонду оплати праці таких інвалідів та суми витрат на оплату праці.

ДПІ у м. Черкасах

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #податок #дпі #єсв
Оголошення
live comments feed...