• Головна
  • Кокоси зі Шрі-Ланки досліджують і переробляють… під Черкасами
15:27, 16 жовтня 2009 р.

Кокоси зі Шрі-Ланки досліджують і переробляють… під Черкасами

Єдина в Україні "екзотична" фабрика з переробки кокосових горіхів, що розташована у селі Геронимівка Черкаського району на базі Черкаського тепличного комбінату, вже упродовж п'яти років виготовляє продукцію для всього світу.

Продукція з кокосового волокна і торфу, виготовлена компанією "Магеллан", використовується для вирощування різних сільськогосподарських культур методом гідропоніки (способу вирощування рослин без ґрунту на поживних розчинах), домашнього садівництва, вирощування грибів. Із кокосового субстрату виготовляють мотузки, щітки, килими, матраци тощо. Продукція постачається на ринки України, Росії, Білорусі, Польщі і Західної Європи. Крім того, підприємство має філії у Шрі-Ланці та Бельгії.

– Для кращого вивчення властивостей кокосового субстрату і результатів його застосування ми співпрацюємо з Державним дослідницьким інститутом Шрі-Ланки з вивчення кокоса, – розповідає комерційний директор ЗАТ "Магеллан" Андрій Ківушин.

За його словами, співробітники фабрики разом із фахівцями наукової лабораторії інституту проводять вивчення кокосового субстрату і методів його застосування при вирощуванні різних рослинних культур. Працівники черкаської фабрики постійно підвищують кваліфікацію у Шрі-Ланці, а вчені інституту прибувають сюди. Крім того, черкащани обмінюються досвідом із різними тепличними господарствами Канади, США і Австралії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...