З 2 березня застосовуються нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису

Інформує ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ 

ГУ ДФС у Черкаській області звертає увагу платників, які бажають отримати послуги електронного цифрового підпису на застосування з 2 березня 2015 року нових форм реєстраційних документів.

       Так, Державною фіскальною службою України затверджено нову редакцію Регламенту Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС та нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису (ЕЦП), що набудуть чинності 2 березня п.р.

       Форми попереднього зразка приймаються підрозділами  реєстрації користувачів Акредитованого центру до 2 березня 2015 року. Нові форми реєстраційних документів, чинні з 2 березня 2015 року, платники можуть завантажити за посиланням http://acskidd.gov.ua/r_kor.  

       Також у зв`язку з реорганізацією Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів та створенням Інформаційно-довідкового департаменту ДФС,  змінено найменування Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД Міндоходів на Акредитований центр сертифікації ключів ІДД ДФС та пройдено процедуру акредитації.

      Нагадаємо, в Черкаській області ЕЦП оформлюють відділ та пункти реєстрації користувачів, які працюють в обласному центрі, Золотоноші, Звенигородці та Умані у місцевих центрах обслуговування платників. З початку року безкоштовні електронні цифрові підписи отримали 3070 юридичних і фізичних осіб Черкащини, для використання при поданні звітності в електронному вигляді та в електронному документообігу.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
черкаси черкассы дфс підпис
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии