На заправках Черкас з'явився бонусний бензин

На автозаправному комплексі європейського рівня ПЕРОН заповнити свій бак бензином можна за рахунок бонусів ПриватБанку. Для цього, розрахувуючись карткою ПриватБанку, необхідно зазначити, що бажаєте оплатити покупку з рахунку “Бонус Плюс”.

За адресами  вул. Рябоконя, 148 та  вул. Корольова, 2 кожен черкащанин може скористатися зручностю безготівкових платежів та отримати 1% від вартості заправки свого авто на власний бонусний рахунок.

Бонусна мережа Черкащини нараховує більше 2000 партнерів, які підключені до загальнонаціональної програми лояльності “Бонус Плюс”. Суть програми полягає в тому, що за кожну витрачену гривню банк повертає від 1 до 20% від суми покупки на спеціальний бонусний рахунок (відео). Ці гроші потім можна вільно витратити в будь-якій торговельній точці мережі.

На сьогоднішній день тільки в Україні працює більше 27 000 торгових точок, які підключені до мережі “Бонус Плюс", в тому числі і найбільші мережі продуктових магазинів, аптек, салонів електроніки і побутової техніки, закладів громадського харчування, транспортних та авіаційних компаній.

Перелік всіх партнерів-учасників програми “Бонус Плюс” на Черкащині, а також умови накопичення і баланс рахунку можна дізнатися на сайті http://bonus.privatbank.ua.

Як повідомили у ПриватБанку, місячний обіг у  мережі “Бонус Плюс” Черкаської філії становить 4 700 000 грн. Причому в місяць від банку клієнти отримують бонусів на суму близько 737 000 грн. Щомісяця на Черкащині клієнти ПриватБанку витрачають в торгово-сервісних мережах 65 000 гривень зі свого особового бонусного рахунку.

пресс-служба ПриватБанка вг. Черкассы

Приватбанк
черкаси черкассы приватбанк
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии