• Головна
  • За два місяці черкаські юристи подали позовних заяв на 5,5 млн. грн.
14:24, 24 лютого 2015 р.

За два місяці черкаські юристи подали позовних заяв на 5,5 млн. грн.

З початку 2015 року на розгляді у судах різних інстанцій за участі Державної податкової інспекції у м. Черкасах перебуває 35 судових справ різних категорій, серед яких понад 50 відс. складають справи щодо стягнення податкового боргу. Так, підготовлено та направлено до суду 18 позовних заяв про стягнення податкового боргу платників податків на загальну суму 5,5 млн. грн.

“Основним пріоритетом в роботі юридичного відділу інспекції є врегулювання усіх спірних питань, які виникають з платниками податків, без доведення їх вирішення в судовому порядку”, - зазначив начальник ДПІ у м. Черкасах Максим Криштопа.

Також нагадуємо, що бізнес має законний механізм податкового компромісу з державою, який дозволяє платникам уникнути фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності за заниження податкових зобов’язань з податку на прибуток та ПДВ за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року. 17 квітня п.р. закінчується термін, протягом якого платник може прийняти рішення про застосування процедури податкового компромісу (подання уточнюючого розрахунку або заяви).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #дпі #позов
Оголошення
live comments feed...