Юрій Ткаченко: «Перейменуванню вулиць на Черкащині бути!»

Усіляко сприяти цьому очільник області доручив керівництву на місцях. Передовсім, ідеться про вулиці, названі на честь тоталітарних вождів. Натомість слід увіковічувати героїв нашого часу, заявив голова Черкаської ОДА на координаційній нараді в понеділок.

Юрія Ткаченка неприємно вразила розповідь матері загиблого героя Небесної сотні Юрія Пасхаліна на суботньому мітингу. За словами жінки, сільський голова рідного Носачева, що на Смілянщині, заявив, що ідея перейменувати центральну вулицю села з Леніна на Пасхаліна його не влаштовує.

– Село Носачів назване на честь героя, який відстоював волю України, – наголошує обласний керманич. – Думаю, зовсім недоречно, що центральна вулиця там імені Леніна, коли звідти родом герой Небесної сотні. Він теж віддав своє життя за Україну. Така позиція сільського голови обурює. Я ще в суботу поспілкувався з цього приводу з головою Смілянської РДА. Зрозуміло, що крайнощів у перейменуванні вулиць не повинно бути. Також слід цікавитися думкою громади, але в жодному разі не маніпулювати нею, не налаштовувати проти. 

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
черкаси черкассы ода ткаченко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии