Відомий актор Олексій Горбунов у Черкасах співав про війну та перемогу (ВІДЕО)

У Черкаській філармонії аншлаг. Містяни прийшли сюди, аби послухати відомого актора Олексія Горбунова. Та його гурт "Грусть пилота".

Сергій, житель м. Черкаси: "Он знаменитый артист. Конечно нравится".

Валентина, жителька м. Черкаси: "Подивитися на дуже хорошого актора. Ми його любимо. Дуже багато дивилися з ним фільмів. Хочемо познайомитись ще більше. І подивитись його повністю репертуар".

Свій черкаський виступ актор починає хвилиною мовчання за загиблими воїнами. Відразу по тому, без зайвих відступів, дарує всім присутнім пісню, присвячену героям Небесної сотні.

Олексій Горбунов, актор, музикант: "А я пел им рок-н-рольные песни. Я кричал им, что все будет нормально. Говорил им ребята: мы все вместе. Да звучало это как-то банально".

Актор ділиться: в репертуарі "Грусти пилота" лише хіти, витримані часом. Від народних пісень, до дворових наспівів та класики минулого.

Олексій Горбунов зізнається: такий репертуар вибрав не випадково. Адже тільки такі пісні можуть щонайточніше передати його настрій.

Олексій Горбунов, актор, музикант: "Тема, которая нам всем сей час понятна и ясна. Которая у нас на сердце. И болит у каждого человека, который живет в Украине. Потому, что это непосредственно на наших глазах происходит. С нашими братьями, сестрами происходит. С нашими близкими людьми".

Коли наступного разу Олексій Горбунов приїде до Черкас не знає. Але обіцяє: зустріч ця обов’язково відбудеться. 

ТРК ВІККА
Черкаси Олексій Горбунов
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии