Остаточну долю проблемного будівництва за драмтеатром визначить виконком

Натепер готовий проект рішення виконавчого комітету міськради про відмову в надані містобудівних умов і обмежень для забудовника земельної ділянки за драматичним театром. Про це під час сьогоднішньої прес-конференції повідомив міський голова Черкас Сергій Одарич.

– За проектом, який був поданий забудовником, саме на землях рекреації планується зведення 12-поверховий  5-під’їздний будинок. А зона, яка передбачена під будівництво, взагалі не охоплена. На ній буде подвір’я! Відстань від вікон майбутнього житла до глухої стіни драмтеатру сягає всього одинадцять метрів, – сказав Сергій Олегович.

За його словами, згідно з Планом зонування території м. Черкаси, ділянка навколо театру є діловою зоною в комплексі з рекреаційною. На ній можливе будівництво адміністративних споруд, офісів, об’єктів комерційного призначення тощо. А в зоні рекреації, відповідно до зонінг-плану та містобудівного обґрунтування від 2007 року, мав бути сквер.

Керівник міста також повідомив, що минулої п’ятниці цей проект виносився на розсуд містобудівної ради, яка відхилила його.

– Забудовник навіть не виявив бажання взяти участь у цьому засіданні. Не було ані його, ані проектанта, який би пояснив розрахунки, якими він керувався, – сказав він.

Нагадаємо, що зонінг-план міста був затверджений міською радою на сесії 4 грудня минулого року.
Офіційний портал міської ради, міського голови, виконавчого комітету міста Черкаси
черкаси черкассы стройка театр
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии