За заявами Одарича порушено з десяток кримінальних впроваджень

10 кримінальних проваджень порушено обласною прокуратурою щодо деяких директорів департаментів, службовців мерії і депутатів міської ради. Про це під час прес-конференції  повідомив міський голова Черкас Сергій Одарич.

Зокрема він зазначив, що надіслав звернення до правоохоронних органів щодо корупційної діяльності деяких чиновників. Звернення стосувалися  укладання договорів на різноманітні роботи по завищених цінах, а також те, що у тендерах брали участь споріднені фірми, де є власниками одні і ті ж особи.

– У п’ятницю отримав відповідь, що по кожному з моїх звернень порушені кримінальні впровадження, проводяться розслідування. Я зацікавлений у тому, що правоохоронці ретельно перевірили факти завищення цін на послуги і довели ці справи до суду, – розповів Сергій Одарич.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року розгорілися низка скандалів. Зокрема директор департаменту ЖКГ Андрій Наумчук уклав декілька угод з підрядниками на суми, які, за словами експертів, завищені в десятки разів. Більше того, угоди укладалися з фірмами, до яких має відношення один з депутатів міської ради
Офіційний портал міської ради, міського голови, виконавчого комітету міста Черкаси
черкаси черкассы одарич прокуратура
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии