• Головна
  • У Каневі створено єдиний Центр допомоги Армії
08:25, 23 лютого 2015 р.

У Каневі створено єдиний Центр допомоги Армії

Завданням Центру буде організація роботи та координація зусиль небайдужих громадян міста, які хочуть допомогти землякам на сході, але не знають, яким чином це можна зробити. У центрі буде проводитись збір речей, вовни для плетіння шкарпеток, медикаментів, продуктів, а також коштів на конкретні цілі. Кожен, хто має час та можливість, зможе долучитись до плетіння захисних сіток та маскувальних костюмів.

Також центр має стати місцем, де кожен бажаючий зможе отримати інформацію щодо мобілізації, перебування в зоні АТО наших земляків тощо. У перспективі на базі Центру проходитимуть курси довоєнної підготовки, надання першої медичної допомоги, лекції з поведінки та виживання під час війни та інше.

Подібні Центри функціонують і приносять велику користь майже у всіх містах області та держави. Поза сумнівом, створення подібного Центру в Каневі стане важливим етапом у об’єднанні громадян міста та району навколо спільної мети – наближення миру в Україні.
Центр допомоги Армії функціонуватиме в фойє Міського будинку культури з 9 до 16 години щодня окрім вихідних (щодо вихідних питання вирішується).

Центр потребує: рибальська капронова сітка щільністю 4х4, обрізки тканин чи старі речі з натуральних тканин темних кольорів (чорний, коричневий, зелений, сірий) для плетіння маскувальної сітки, нитки (або старі речі, які можна розпустити) для в’язання носків, мед, консервація (вояки просять в баночках маленької фасовки по 0,5л), цигарки, чай (бажано в пакетиках), кава, печиво, вологі серветки, теплі фліски, білизна, медикаменти (противірусні та кровозупинні).

Конструктивні ідеї щодо допомоги вітаються!

Довідки за тел. 068-699-8513.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Канів
Оголошення
live comments feed...