Міська влада відмовилась підвищувати ціну на проїзд

Виконавчий комітет Черкаської міськради не проголосував за підняття ціни на проїзд до 4 гривень. Проект рішення щойно розглянули на виконкомі. За проголосувало двоє людей: Валерій Макєєв та Анатолій Рекун. Повідомляє Телерадіокомпания ВІККА.

З проханням підвищити ціну на проїзд до влади звернулися перевізники. Ініціював розгляд цього питання член виконкому Валерій Макєєв.

За словами міського голови Черкас Сергія Одарича, минулого тижня він мав зустріч із перевізниками. З ними він обговорив три варіанти зниження собівартості проїзду. Зокрема, зменшення кількості автобусів, скорочення кондуторів, а також боротьбу із нелегальними перевізниками.

"Моя позиція: ми можемо розглядати підвищення тарифу, коли всі складові зменшення собівартості ми максимально використаємо і побачимо, що треба, умовно кажучи, на 50 копійок чи на гривню тариф підвищити", – сказав Одарич.

"Я з понеділка не виїжджаю. В мене є 400 тис. грн боргів по запчастинах. Як працювати? Усе має свою ціну. Чому раніше банани коштували 12 гривень, а зараз – 33? Водій раніше отримував 1500 грн, а зараз – 1300... А йому ж теж треба платити комуналку..." – заявив перевізник.

На його переконання, звільнення кондукторів не вирішить ситуацію.

Опісля з'ясувалося, що зараз підвищувати ціну – взагалі незаконно, оскільки не було проходження процедури регуляторного акту. Зараз профільний департамент розробляє економічне обгрунтування. На це піде близько місяця. Перевізники вже подали своє обгрунтування і пропонують підвищити тариф від 4 грн 20 копійок до 6 грн 20 копійок.

Під час обговорення перевізники заявили, що через місяць тариф доведеться підвищувати знову, оскільки тариф на пальне росте щодня.

Обговорення тривало близько години

Телерадіокомпания ВІККА
черкаси черкассы проїзд автобус
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии