
12:06, 16 жовтня 2009 р.
Чотири катеринопільскі 6-класники отруїлися насінням коноплі
За інформацією прес-служби Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, в Катеринопільському районі четверо шестикласників отруїлися насінням коноплі.
Учора о 15.00 в дитяче відділення Катеринопільської центральної районної лікарні було доставлено чотирьох учнів 6-го класу місцевої школи. Вони з'їли насіння коноплі. Стан здоров'я потерпілих – задовільний.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
00:03, 14 червня
4
00:02, 14 червня
1
11:58, 13 червня
2
12:46, Вчора
2
20:36, 16 червня