Черкаси претендують на проведення чемпіонату України з пляжного футболу

Черкаси можуть стати містом, у якому відбудеться один із турів чемпіонату України з пляжного футболу під назвою "Київська Русь". Йдеться в статті vikka.ua

Про це vikka.ua повідомили у прес-службі Черккаської міської ради.

Голова асоціації пляжного футболу України Сергій Харченко завітав до Черкас, щоб обговорити проведення чемпіонату такого рівня в нашому місті. Він зустрівся з почесним президентом Черкаської обласної федерації пляжних видів спорту Юрієм Гончаровим та віце-президентом асоціації Богданом Колядком.

"Черкаси – одне з небагатьох міст України з неймовірно гарними й добре облаштованими пляжами, – сказав Сергій Харченко. – Зараз ваше місто серед основних претендентів для проведення в ньому одного з відбіркових турів, який відбудеться 23-26 липня. Я щиро сподіваюсь на те, що так і буде".

Якщо наше місто таки оберуть для проведення в ньому туру чемпіонату України з пляжного футболу, найімовірніше його проведуть на міському пляжі "Живчик арена".

За словами Харченка, у чемпіонаті "Київська Русь", за попередніми даними, змагатимуться вісім команд із Києва, Дніпропетровська, Кременчука, Запоріжжя та Черкас.

VIKKA.UA
черкаси черкассы пляж футбол
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии