• Головна
  • НАТО: Росія створила на сході України величезну армію
23:43, 19 лютого 2015 р.

НАТО: Росія створила на сході України величезну армію

Головнокомандувач об’єднаних сил НАТО в Європі, американський генерал Філіп Брідлав заявив сьогодні, що Північноатлантичний союз «бачить, що Росія створила на сході (України) величезну армію – добре озброєну, добре обладнану». За його словами, Росія керує цією армією і надає їй широкі можливості, такі, як артилерію чи системи протиповітряної оборони. Повідомляє Радіо Свобода

Виступаючи в перебігу візиту до Косова, Брідлав наголосив, що ця «дуже грізна сила» – війська, що вже є на сході України, і ті, які ще перебувають у Росії на кордоні з Україною – має здатність влаштувати ескалацію бойових дій.

Але, сказав командувач НАТО, відповідь на конфлікт в Україні може бути дипломатична чи політична, але не воєнна.

Росія постійно заперечує, що бере участь у конфлікті на сході України, і не визнає всіх доказів, які мають в Україні й на Заході щодо присутності на Донбасі також регулярних російських військ, а не тільки підготованих у навчальних таборах у Росії донбаських і російських найманців, яких Москва забезпечує сучасною зброєю. Крім того, Росія вже стверджує, що не зв’язана ніякими зобов’язаннями за мінськими домовленостями, бо, мовляв, є лише їхнім «гарантом», але не учасником.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #нато #россия
Оголошення
live comments feed...