• Головна
  • ГО «Автомайдан-Черкаси» проводить акцію: Допоможемо нашому місту!
22:12, 19 лютого 2015 р.

ГО «Автомайдан-Черкаси» проводить акцію: Допоможемо нашому місту!

Ми вирішили боротись нестандартними методами - прикрашати лобове скло автівок таких горе-автовласників спеціальною наліпкою, яка завдяки своїй специфічній клейовій основі довго буде їм нагадувати про правила паркування.  Сподіваємось, що наліпка на авті вплине на їхнє сумління, і в подальшому при паркуванні вони знайдуть спеціально відведене для цього місце. Повідомляє  ГО «Автомайдан-Черкаси».

 Головною метою акції є:

 - позбавити вулиці нашого міста від хаотичного паркування «як захочу», що спричиняють незручності пішоходам, громадському транспорту;

 - убезпечити аварійні ситуації;

 - зберегти поодинокі (які ще залишились) газони від хамовитих власників автівок.

 ГО «Автомайдан-Черкаси» звертається до міської влади з вимогою забезпечити місто необхідною кількістю паркувальних майданчиків та жорстко реагувати на хуліганські дії з боку «водіїв-мудаків», які порушують правила паркування, створюють незручності пішоходам, заважають громадському транспорту та нівечать залишки газонів, а саме: виписувати не тільки штраф за паркування в невстановленому місці, а й відновлювати газони за кошт порушників.

 Закликаємо мешканців міста не бути байдужими, долучатись до нашої акції, робити зауваження, вимагати не паркуватись на газонах та в невстановлених місцях.

 Крім того, звертаємось до всіх небайдужих до благоустрою нашого міста допомогти нам у цій нелегкій справі матеріально, адже одна така наліпка коштує 11 гривень, а їх, з нашого досвіду, ой як багато потрібно!  

  

Реквізити ГО «Автомайдан-Черкаси»: код ЄДРПОУ 39311172, АТ “ПІРЕУС БАНК МКБ» /код 20034231/, МФО 300658, Р/Р 26003028100668

 Призначення платежу: благодійна допомога на виготовлення друкованої продукції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #автомайдан
Оголошення
live comments feed...