• Головна
  • Аграріїв консультували щодо оформлення кредитів
13:40, 19 лютого 2015 р.

Аграріїв консультували щодо оформлення кредитів

В Уманському національному університеті садівництва відбувся регіональний науково-практичний семінар для сільськогосподарських товаровиробників. Фахівці обговорили особливості проведення весняно-польових робіт та формування оптимальної структури посівних площ сільськогосподарських культур в області в умовах 2015 року - інформує Прес-центр з посиланням на Черкаську ОДА

На семінар з’їхалося понад 150 фахівців, зокрема, з Уманського, Христинівського, Маньківського, Монастирищенського, Жашківського та Тальнівського районів. Взяли участь в семінарі і директор та головні спеціалісти Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, начальники та фахівці управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники структурних підрозділів АПК області, територіальних органів міністерств і відомств, представники науки, фермери, головні агрономи та спеціалісти господарств.

Фахівці надали розширені консультації щодо оформлення кредитів, стосовно змін в податковому законодавстві у сфері сільського господарства та нововведень у земельному законодавстві.

За словами директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Ігора Колодки, у зв’язку з економічною ситуацією в Україні виникають певні труднощі в організації посівної кампанії.

– Та попри все маємо цьогорічну посівну провести організовано та якісно, – каже Ігор Колодка.

Під час проведення семінару у вестибюлі 4 корпусу університету працювала виставка, де різні компанії мали можливість надати товаровиробникам комерційні пропозиції для купівлі насіння, гібридів, добрив, засобів захисту рослин та сільськогосподарської техніки.

Повідомляє відділ з суспільно-політичних питань, регіонально-інформаційної політики та зв’язків із засобами масової інформації апарату Уманської райдержадміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #деньги #аграрии #посевная
Оголошення
live comments feed...