Фінінспектори нарахували за золотоніського Леніна 109 тис. грн збитків

"Золотоніське відділення Державної фінансової інспекції закінчило перевірку скандалу навколо зданого на металобрухт пам’ятника Леніну у Золотоноші, склало акт про збитки і передало його в правоохоронні органи. Тепер місцева міліція і прокуратура проходитимуть тест на «життя по-новому», бо за вказаним документом доведеться притягувати до відповідальності перших осіб міста. Фініспектори, як бачимо, цей тест пройшли успішно." - передае інтернетпортал "ДЗВІН"

Як нам стало відомо, сума збитків фігурує немала – більше ста тисяч гривень - . Вона могла б бути значно вагомішою, однак документально встановити сьогодні справжню вагу бронзової статуї неможливо, тож виходили із тієї, про яку говорить золотоніська мерія, – 2 тонни 900 кілограмів. Саме таку кількість чорного металобрухту нібито отримали і здали міські чиновники, перерахувавши до міського бюджету 8 тисяч гривень.

Однак насправді, свідчать фахівці Золотоноші, Ленін був щонайменше удвічі важчий. Але про це, на жаль, немає жодного папірця.

Що ж до того, що пам’ятник був таки з бронзи, вже є офіційна міліцейська експертиза. Хоча у мерії продовжують заперечувати і цей факт.

Нагадаємо, у грудні в Золотоноші вибухнув скандал із зникненням скульптури Леніна, яку активісти демонтували ще у лютому 2014 року. Рештки монумента було прибрано та передано на зберігання комунальному підприємству «Міський водоканал».

Як виправдовувався міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський, 4 грудня сесія ухвалила рішення про здачу уламків на брухт, однак громаді про нього ніхто не сказав. 5 грудня рішення було надзвичайно оперативно виконано.

ДЗВІН
черкаси черкассы памятник ленин золотоноша
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии