У Черкасах вироблятимуть вантажну техніку Hyundai подвійного призначення

Hyundai Motor Company розпочинає випуск повнопривідних вантажівок Hyundai на автомобільному заводі в Черкасах. Враховуючи технічні характеристики автомобілів їх можливо буде використовувати як для цивільних потреб, так і для експлуатації військовими.

За словами, Ин Чоль Ли, віце-президента НМС, старт спільного проекту з виробництва багатоцільових вантажних авто в Черкасах – новий етап співпраці одного з лідерів світового автопрому компанії Hyundai і української корпорації «Богдан».

Широкий модельний ряд вантажівок Hyundai здатний виконати будь яке логістичне завдання.

За інформацією Юрія Кулика, начальника відділу в департаменті розробок і закупівель авто Міністерства оборони України, аналіз поточного стану забезпеченості армії автомобільною технікою демонструє, що авто в допомогу військовим скоріш за все немає, ніж є.

«Фактично повністю відсутні автомобілі вантажопідйомністю від 1 до 5 тон. Вивчаючи наявні моделі вантажівок українського виробництва нами були відібрані для випробувань автомобілі Hyundai. Ці автівки зарекомендували себе як надійна техніка з оптимальним співвідношенням ціна-якість», – зазначив пан Кулик. Окрім того, важливим є і той факт, що в Україні наявна розгалужена сервісна мережа, а також великий склад запасних частин, що дозволить значно скоротити витрати на обслуговування техніки.

Виробничі потужності автомобільного заводу дозволять виготовляти до 300 авто на місяць, інформує сайт корпорації.

Про все
Черкаси вантажівки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі