Біля Канівської ГЕС відновили блокпост

Основна увага в ході роботи була приділена стану підготовки до реагування мобільної групи району на можливі надзвичайні події. Зокрема, було уточнено кількість осіб та одиниць техніки від кожної служби, що мають бути готові цілодобово.

«Кожен відповідальний працівник має бути проінструктований щодо своїх дій, а техніка відремонтованою та забезпеченою пальним», – наголосив Анатолій Дурицький.

В контексті цього члени оперативної групи також запропонували включити до складу мобільної групи представників найбільшого підприємства району – ПрАТ «Миронівська птахофабрика», а також лісгоспу, які мають власні потужності.

Крім того обговорено хід інвентаризації підвальних приміщень та підземних погребів, які можуть бути використані як тимчасові укриття, а також перевірки системи оповіщення.

Стосовно ж питання відновлення блокпосту за Канівською ГЕС, про що велась мова на попередніх засіданнях, то як повідомив начальник міліції громадської безпеки МВ УМВС України Олександр Перепелиця, блокпост уже діє.

Про це інформують у секторі інформаційної та регіональної політики, забезпечення доступу до публічної інформації апарату Канівської РДА.

Прочерк
Черкащина блокпост
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии