• Головна
  • Худяківці стажуватимуться у Росії та Франції
12:04, 4 серпня 2009 р.

Худяківці стажуватимуться у Росії та Франції

Так заведено на заводі ”Бондюель”.

Французька компанія ”Бондюель” до весни побудує в селі Худяки Черкаського району завод. Тут консервуватимуть солодку кукурудзу, горошок, заморожуватимуть овочі. У будівництво планують вкласти 40 млн євро. З селянами вже уклади угоду оренди 1,5 тис. га терміном на 15 років.

— Будівництво мають розпочати восени, а першу продукцію планують випустити вже навесні наступного року, — каже завідувач сектору міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Черкаської облдержадміністрації Маїна Кулик, 53 роки. — На першому етапі виготовлятимуть лише консерви. На роботу візьмуть 50 осіб. Керувати виробничим процесом приїдуть фахівці з Франції. Частина людей на навчання поїде на завод компанії, що в Росії.

Планують, що за три роки підприємство випускатиме 100 млн банок консервації на рік. Її продаватимуть в Україні, постачатимуть до Білорусі, Узбекистану. На орендованій землі вирощуватимуть кукурудзу, горох.

”Бондюель” — родинна компанія, заснована 1853 року. Має 28 заводів у різних країнах Європи. Інженерно-технічний персонал проходить підготовку у Франції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...