• Головна
  • Понад 20 % небезпечних об’єктів Черкащини не мають системи оповіщення населення про надзвичайну ситуацію
08:20, 13 лютого 2015 р.

Понад 20 % небезпечних об’єктів Черкащини не мають системи оповіщення населення про надзвичайну ситуацію

Про це сьогодні під час наради керівного складу органів управління цивільного захисту з підведення підсумків діяльності Черкаської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту та управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області заявив директор департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Черкаської ОДА Олександр Криворучко.

Інформує власний кореспондент «Нової Доби».

– В області налічується 633 потенційно небезпечних об’єктів із яких 217 об’єктів підвищеної небезпеки, які повинні бути об лаштовані локальними та об’єктовими системами оповіщення. За винятком тих, що не експлуатуються, облаштовані об’єктами системи оповіщення лише 404 об’єкти, тобто 65 відсотків від загальної кількості. Локальними системами оповіщення облаштовані 65 об’єктів. Це 11 відсотків від загальної кількості. Повністю не обладнані системами оповіщення 144 об’єкти, що становить 21 відсоток, – відзначив Олександр Миколайович. 

Найбільша кількість таких підприємств розташовується на Городищині, Драбівщині, Жашківщині, Лисянщині, Чорнобаївщині, Чигиринщині та Шполянщині, а також у містах Сміла, Умань та Ватутіно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #система оповіщення
Оголошення
live comments feed...