• Головна
  • Черкаська самооборона виявила кримінальну схему розкрадання державного майна (ВІДЕО)
16:52, 11 лютого 2015 р.

Черкаська самооборона виявила кримінальну схему розкрадання державного майна (ВІДЕО)

«Самооборона Майдану Черкаської області» взяла під свій контроль справу із незаконного видобутку деревного вугілля та вирубки лісу у Городищенському районі. Мешканці населених пунктів, розташованих поблизу шкідливого і нелегального виробництва, зверталися до всіх можливих інстанцій, однак не змогли добитися справедливості.

Попри численні погрози, вони намагатимуться і далі припинити нелегальні роботи, які шкодять навколишньому середовищу – тепер уже з допомогою самооборонівців.

Про це повідомляє прес-центр ГО «Самооборона Майдану Черкаської області».

16 січня цього року до громадської організації «Самооборона Майдану Черкаської області» звернулася Олена Микитина, жителька хутора Руденково (с. Мліїв, Городищенського району Черкаської області), з проханням про захист та допомогу в зв’язку з неправомірними діями одного з посадовців району та бездіяльністю органів влади. Вивчивши надані документи та поспілкувавшись із потерпілою, самооборонівці виявили кримінальну схему розкрадання державного майна, несплати податків та зловживання службовим становищем.

В адміністративних межах Мліївської сільської ради Городищенського району відбувається промислова діяльність із виробництва деревного вугілля без наявності дозволів та документів на земельній ділянці, яка перебуває в приватній власності дружини директора місцевого центру зайнятості громадянки Краснюк. Випалкою вугілля займається громадянин Курінний. Крім цього, на іншій земельній ділянці в с. Мліїв Городищенського р-ну, на території колишньої пасіки колгоспу ім. Леніна, працює ще одне аналогічне підприємство із виробництва деревного вугілля (також без документів та дозволів і до якого також нібито причетний громадянин Краснюк). Третя земельна ділянка площею 1 га передана в приватну власність свату громадянина Краснюка громадянину Горітько. Ця справа перебуває на розгляді сільської ради.

– Нам стало відомо про корупційну змову між лісниками та цими підприємствами. Так, лісники наймають робітників, які ріжуть ліс за 160 грн./складометр, вивозять ліс вантажівками «ГАЗ» та «Урал» без документів, як на ліс, так і на більшість автомобілів. У кожного лісника працює 5-6 бригад на день, розрахунок відбувається за готівкові кошти, 50% з яких, за свідченнями працівників, дістається начальнику Мліївського лісництва. Ліси вирізаються в Городищенському та Смілянському районах, це – мільйони гривень, які крадуть у нашої держави та кладуть собі в кишені корупційні чиновники, інші чиновники заплющують очі і не бачать цього за винагороду.  Лісовози розбили дорогу від траси села Мліїв через хутір Руденково до підприємства з випалки деревного вугілля, – зазначає голова екологічного відділу ГО «Самооборона Майдану Черкаської області» Володимир Куниця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #вугілля
Оголошення
live comments feed...