• Головна
  • Черкаські волонтери просять апаратуру, щоб “заглушити” радіо сепаратистів
08:09, 10 лютого 2015 р.

Черкаські волонтери просять апаратуру, щоб “заглушити” радіо сепаратистів

Черкаські волонтери просять у американських колег спецапаратуру, щоб «заглушити» радіохвилі російських ЗМІ та сепаратистів.

З таким проханням до американського військового експерта консорціуму «Strategem» та Ukrainian Foreign Legion (Українського Іноземного Легіону) Рустама Ташбаєва сьогодні звернулися громадські організації та волонтери.

— Чому і досі на Сході України не заглушили російські ЗМІ і радіо сепаратистів? Українських теле- та радіоканалів там немає! — обурюється Олег Бойко зі звенигородської  Спілки ветеранів Афганістану.

— Ми сьогодні повернулися з Дебальцево. Військові попросили нас завезти продукти в дитячий садок. Заходимо туди, а діти нас серйозно запитують «А ви нас їсти не будете?»… Уже рік минув, а в їх головах досі байки російських ЗМІ про бандерівців, які їдять дітей! Інформаційна політика там абсолютно не проводиться!, — додає волонтер зі Смілянщини Володимир Грушов.

Голова “Самооборони Майдану” Олег Скалько в свою чергу також попросив Рустама Ташбаєва знайти канал для доставки з США в Україну технічних спецзасобів для військовослужбовців.

— Усе, що зараз потрапляє з-за кордону до волонетрів — контрабанда. Ми просимо вас звернутися до небайдужих в США, бо навіть та техніка, яка вважається у вас застарілою, робить на фронті дива, — зуважив він. 

Сам експерт визнав, що на Черкащині не налагоджені контакти з групами волонтерів у США і пообіцяв допомогти налагодити співпрацю. Разом із тим, він порадив волонтерам створити єдиний волонтерський центр на Черкащині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #волонтери
Оголошення
live comments feed...