Все більшу прихильність серед любителів транспорту набирають скутера. Адже цей вид транспорту дозволяє своїм власникам отримувати максимум задоволення, особливо при їзді в місті. Тому наш мото онлайн магазин пропонує вам обрати для себе найбільш підходящий транспорт. Широкий спектр вибору дозволяє знайти собі саме те, що буде відображати ваш характер та мужність.

Відмінності скутера від мотоцикла

Щодо конструкції скутера, то вона дещо відрізняється від мотоцикла. Так, бак з бензином знаходиться під сидінням, що дозволяє  мати вільне місце для того, щоб поставити ноги на підставку.  Окрім того, колеса в скутері значно менші, всього 10-12 дюймів, тому це дещо звужує кордони використання скутерів.  Не варто також и забувати про зимній період, коли скутер потребує уваги и правильного його збереження.

Після того, як наступили зима и ви вирішили поставити вашого коня на «канікули», в першу чергу слід злити бензин з поплавкової камери, а щодо самого баку, то його необхідно заповнити повністю. Це дозволить зберегти стінки баку від ржавіння. Щодо акумулятора, то він знімається и залишається в теплому, сухому місці. Сам скутер можна встановити на підставці и накрити брезентом, це не дозволить пилу осідати на ньому. Так ви зможете зберегти ваш скутер у цілості и збереженні. При цьому, за канікули ви можете придбати аксесуари для мотоциклів, що дозволить йому і вам в більшій мірі виразити свій мужній характер. Також можна замінити деякі деталі, будь то запчастини KINLON, або іншої марки.

Переваги та недоліки скутера

Якщо говорити про переваги скутера то можна виділити декілька пунктів:

  • Невелика ціна;
  • Маленька вага;
  • Мобільність, малі габарити;
  • Зручність и простота управління;
  • Задоволення від їзди.

Але, не зважаючи на все переваги скутер має і свої недоліки, про які неможна не сказати:

  • Відносно інших видів транспорту, скутери мають маленьку потужність;
  • Скутери достатньо непрактичні, на них неможна перевозити великий багаж;
  • Неможливо використовувати в зимній період;
  • Він може їхати не по кожному типу дороги, що значно звужує границі його використання.

Скутер, в основному, використовується підлітками та студентами, але завойовує все більшу прихильність у людей більш зрілих, як альтернатива велосипеду. Скутер дозволяє без зайвих витрат часу і сил сходити в магазин, за дитиною в дитячий садок, або привезти небагато овочів з дачі.