• Головна
  • “Демонтовувати МАФи мають виключно суди”, – міська влада поговорила із підприємцями
16:49, 6 лютого 2015 р.

“Демонтовувати МАФи мають виключно суди”, – міська влада поговорила із підприємцями

В ньому активну участь брали заступник головний архітектор міста Віталій Чернуха, заступник міського голови Олександр Ільченко, директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін, голова земельної комісії Богдан Колядко та приватні підприємці. Особливо здивувала кількість представників малого та середнього бізнесу, які не зуміли навіть заповнити і половину приміщення колишньої Придніпровської районної ради, де проходив захід.

Незважаючи на те, що перед початком було домовлено про конструктивну працю, її особливо не вийшло. Приватні підприємці розмовляли здебільшого із емоційним відтінком, подекуди навіть звинувачуючи представників влади, зокрема окремих депутатів міськради, у корупції. Одну із небагатьох конструктивних пропозицій висловив голова земельної комісії Богдан Колядко, який запропонував створити спільну комісію, до якої будуть входити підприємці, депутати, представники громадськості, які вирішать, що робити із незаконними МАФами. “У нас в місті встановлено близько 600 МАФів, причому 215 із них без дозвільних документів. Ці підприємці не сплачують до бюджету ні копійки. Ми повинні привести наше красиве місто нарешті в порядок. Навіть щоб МАФи були одного кольору та розміру. Я прихильник того, щоб МАФи були на зупинках, а підприємці власним коштом облаштовували прилеглу до них територію”, – зазначив Богдан Колядко.

Однак підприємець Олег Лисак зауважив, що демонтувати МАФи може лише суд. “А хто вирішує з міської влади, яку споруду демонтувати чи ні? Чи вона є законною чи ні? Питання демонтажу має вирішувати виключно суд”, – зазначив Олег Лисак. Подібну думку висловив і підприємець Станіслав Басок, який зазначив, що головна проблема  незаконних МАФів саме в міській раді. “Ми замовляємо паспортні прив’язки, в той же час міська рада їх просто не виготовляє. А потім розказують, що підприємці самостійно почали незаконну торгівлю”, – зазначив Олег Басок. Крик, шум, взаємні звинувачення. навіть відправка у АТО. Судя з усього, міській владі та підприємцям потрібно кожного тижня зустрічатися, щоб все ж колись порозумітися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #МАФи
Оголошення
live comments feed...