На сесії волонтери збиратимуть допомогу для армії

– Йдуть наступальні операції, багато речей у наших бійців погоріло. Зокрема, мені розповідали, як в одну з будівель попав снаряд, то хлопці лише встигли вискочити. Бронежилети, спальники, одяг та навіть автомати – погоріли. Я скажу відверто – таких гарячих боїв, як останнім часом, ніхто не чекав. Я думала, що цю хвилю мобілізації ми забезпечили і планували збирати кошти для нової хвилі мобілізації. А виявилося, що ще для цієї треба кошти, – зазначила Оксана Циганок.

Волонтер стверджує, що особлива потреба в медпрепаратах. Бо багато селищних пунктів, де знаходяться поранені, не пристосовані для лікування такої кількості людей.

– Не вистачає білизни, одягу і насамперед медикаментів. Чим більші бойові дії, то більше коштів потрібно на допомогу бійцям, – зауважує Циганок. – Тому і вирішили принести скриньку для пожертв на сесію облради. Чомусь думають, що в депутатів багато коштів. Я розумію, що не всі з них бізнесмени. Та ми все рівно йтимемо до них і проситимемо швидко знайти кошти і допомогти бійцям.

Прочерк
Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии