• Головна
  • У Черкасах вдалося заспокоїти розлючених підприємців
12:36, 27 січня 2015 р.

У Черкасах вдалося заспокоїти розлючених підприємців

Про це вони оголосили сьогодні з трибуни під час сесії міської ради.

Саме такі обіцянки заспокоїли орендарів земель, які вже вдруге прийшли на засідання сесії з вимогою не підвищувати відсотки ставок.

Секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький попросив директорів ринків направити до міськради гарантійний лист про те, що орендні ставки за землю піднімати не будуть.

За словами голови профспілки “Солідарність” Ольги Ракової, за роз’ясненнями податкової служби, у цьому році орендні ставки взагалі не будуть збільшуватись.

– Нові ставки повинні оприлюднити до 15 липня А у зв’язку з тим, що кодекс було ухвалено 28 грудня, депутати це питання не розглядали. А оскільки вони його не розглядали, ставки у цьому році залишаються на рівні ставок 2014 року. Тому рішення, яке ухвалили депутати, почне діяти з 2016 року, – зазначила Ольга Ракова.

Через надзвичайно складну ситуацію на ринках вона запропонувала депутатам створити дві комісії

– Необхідно створити одну комісію по інвентаризації земель у місті, а другу – по перевірці діяльності ринків, нелегальній стихійній торгівлі і підприємницькій діяльності. Лише тоді  будуть платити потроху, але всі. А у нас платять одні й ті ж, і їх навантажують і навантажують, – прокоментувала ситуацію голова профспілки.

Нагадаємо, минулого тижня кілька сотень працівників ринків мітингували проти підвищення орендних ставок на землю. Сьогодні мітингувальники знову прийшли на сесію, щоб почути від директорів ринків, що вартість оренди для підприємців не зросте.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #підприємці #оренда землі
Оголошення
live comments feed...