• Головна
  • Через зарплати у конвертах міський бюджет недоотримує 80 мільйонів гривень
14:00, 4 серпня 2009 р.

Через зарплати у конвертах міський бюджет недоотримує 80 мільйонів гривень

Департаментом бюджетної політики Черкаського міськвиконкому здійснено моніторинг суб'єктів господарської діяльності, які в травні нинішнього року виплачували заробітну плату на рівні нижче мінімальної (625 грн.) та менше прожиткового мінімуму (669 грн.). Як показало порівняння травня 2008 та 2009 років, 35 підприємців почали виплачувати заробітну плату на рівні більшому, ніж прожитковий мінімум.

– Такий моніторинг ми проводимо постійно, досліджуємо діяльність підприємств, де зарплата нижче 1500 грн., а таких більше 5000, – розповідає директор департаменту бюджетної політики Наталія Джуган .

Податок з доходів фізичних осіб є основним бюджетоутворюючим податком (близько 80% від загального фонду). І враховуючи те, що цього року в умовах фінансової кризи в міському бюджеті не вистачає 26 млн. грн. лише на заробітну плату бюджетникам, а стрімкий ріст цін на газ та інфляційні процеси спричиняють додаткове навантаження, вкрай важливою є повноцінна сплата податку підприємствами. Внаслідок практики виплати зарплат «у конвертах» міська скарбниця, за найскромнішими підрахунками фінансистів, недоотримає цього року 80 млн. грн.

Про це повідомляє прес-служба МВК.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...