• Головна
  • Черкащина вже має головний кошторис області
11:51, 22 січня 2015 р.

Черкащина вже має головний кошторис області

Ця сесія обласної ради – більш ніж "бюджетна". Більшість питання порядку денного – про обласний кошторис. Звіт про розподіл коштів депутати заслуховують майже без зауважень. Бо солідарні: в умовах війни бюджет цілком компромісний. Хоч і не такий "самостійний", як обіцяла столиця.

Анатолій Бондаренко, депутат Черкаської обласної ради: "На жаль, децентралізації тієї, як розповідають, її немає. Торік місцевим бюджетам було надано 126 млрд., цього року – 104".

Головний фінансовий документ області – соціально орієнтований, кажуть його розробники. Додаткові кошти на медицину, обслуговування інвалідів та чорнобильців, соціальне житло та допомога АТОвцям. Це чи не головні його пріоритети.

Наталія Кравченко, директор департаменту фінансів Черкаської ОДА: "Передбачається приріст на 23%, а це 18 млн. грн., порівняно з минулим роком, для закладів соціального захисту – інтернатів. На рівні минулорічному передбачене фінансування на пільгове медичне обслуговування чорнобильців – 7 млн. грн. Фінансування на підтримку громадських організацій ветеранів та інвалідів – 1 млн. грн.".

Онова трьохмільярдного бюджету, як і торік, – податки з доходів фізичних осіб. Дотація з державного бюджету – майже 2 мільярди. У новому році владці обіцяють пролікувати нирників та діабетиків, вчасно розрахуватися з із бюджетниками, допомогти військовим та не поскупитися на підготовку робітничих кадрів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #бюджет
Оголошення
live comments feed...