• Головна
  • Люстровані чиновники масово оскаржують своє звільнення. Черкащина серед лідерів
14:34, 15 січня 2015 р.

Люстровані чиновники масово оскаржують своє звільнення. Черкащина серед лідерів

Із 374 державних службовців, які потрапили під люстрацію, оскаржили своє звільнення близько 170-ти чоловік, повідомила директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяна Козаченко.

Про це повідомляє “Дзвін” із посиланням на “Інтерфакс”.– У судах близько 170 справ, – повідомила вона на прес-конференції у вівторок.

З них близько половини позовів подали співробітники прокуратури, близько 10% – Державної фіскальної служби, 7% – співробітники органів внутрішніх справ, також частина співробітників СБУ. Більшість позовів розглядаються в судах Київській, Черкаській та Львівській областях.

За словами Козаченко, на даний момент судами винесено лише два позитивних рішення про відновлення на посаді люстрированных осіб, але і вони вже оскаржені в апеляційному порядку.

Разом з тим, розгляд близько 50% справ припинено суддями до винесення рішення Конституційного суду України щодо конституційності деяких норм закону про люстрацію.

Тетяна Козаченко підкреслила, що в поданні Верховного суду з цього питання йдеться лише про суддів, а справи, розгляд яких призупинено, стосуються в першу чергу працівників прокуратури.

Вона також зазначила, що судова система пручається проведенню люстрації, виносячи незаконні рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #люстрація
Оголошення
live comments feed...