• Головна
  • «Черкаські Мавпи» здобули третю поспіль перемогу
08:30, 15 січня 2015 р.

«Черкаські Мавпи» здобули третю поспіль перемогу

Третя домашня гра і третя перемога. Напередодні "Черкаські Мавпи" обійшли команду з Миколаєва. Причому, лідерство гостей у першій половині грі здавалося беззаперечним. Але підопічним Міхельсона вдалося відбити їхню двозначну перевагу. Ще й завершити протистояння молодим складом із 12-тьма пунктами у плюсі.

На початку гри миколаївці на черкаському паркеті почувалися, як риба у воді. Свою команду у впевнений відрив із вражаючим відсотком реалізації повів Олександр Кушніров. Відсіч йому зміг дати лише наш Ігор Чумаков. Він забив шість очок поспіль і фактично зрівняв рахунок – 13:14. Проте перевага у кінцівці періоду все ж лишилася за гостями. Ініціативу Чумакова перехопив Хемілтон. Його перехоплення і ефектний слем-данк "завели" команду і знову наблизили впритул до суперника. Але й "корабели" зібралися і вирвалися уперед із двозначною перевагою. Максимуму у лідерстві досягли на початку третьої 10-хвилинки із триочковим від Онуфрієва – 43:31.

Максим Міхельсон, головний тренер БК "Черкаські Мавпи":

-Николаев просто молодци – дали настоящий бой. Такой в первой половине устроили холодный душ для игроков и всего состава.

Коли гості вже повели +12 головний тренер "Мавп" врешті знайшов оптимальну п’ятірку. Вона й оформила неймовірний камбек – 13:0. Ключову роль у головному ривку матчу зробив Камерон Рандлс, американський захисник реалізував два поспіль три очкових. А потім ще й відправив у швидкий відрив Чумакова, який завершився його данком.

На початку 4 періоду черкащани продовжили свій впевнений наступ. Триочковий Мірошніченка та результативні атаки Хемілтона і Рандлса поступово віддаляли "Мавп" від суперника. Відчувши, що команда впевнено стоїть на ногах, Максим Міхельсон догравати матч випустив наймолодших гравців команди. В результаті, "Мавпи" виграли заключну десятихвилинку із вражаючим результатом – 20:4. А гру загалом завершили із рахунком 73:61.

Дмитро Шиманський, головний тренер МБК "Миколаїв":

- Сбились на 3-очковых очках, промазали… Я понимаю, что сил уже не было играть в 3 и 4 четверти, уже не смотрели на патрнера, начали играть в пик-н-рол. Результат налицо.

Ще одну домашню гру "Мавпи" відіграють цієї неділі. Їхнім суперником стане БК "Одеса", який нині посідає 8-му сходинку турнірки. Натомість черкащани, у випадку 4 поспіль перемоги, зможуть потрапити у трійку лідерів, замкнувши її.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію