
10:02, 14 січня 2015 р.
На Черкащині віялових відключень електрики не передбачають (ВІДЕО)
Свята при світлі. На Черкащині протягом усіх новорячних святкувань електроенергію не відмикали.
Віялових відключень наразі і не передбачають. Таку заяву зробили у пресс-службі "Обленерго". Однак, поточнюють, вони можуть бути у разі аварійних ситуацій. Або ж ініційовані Міністерством енергетики і вугільної промисловості. Зокрема, згідно зі складеними раніше графіками аварійних відключень. Та черкаські енергетики запевняють: нині в Україні робиться все, аби стабілізувати ситуацію з відновленням електропостачання.
На сьогодні дефіцит виробництва електроенергії Україна покриває за рахунок імпорту. Черкаська ТЕЦ, зокрема, має запас вугілля.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня