• Головна
  • Цього року черкаські вулиці ремонтували по-середньому або по-дрібному
14:16, 12 жовтня 2009 р.

Цього року черкаські вулиці ремонтували по-середньому або по-дрібному

Цього року міська влада планувала витратити на ремонт доріг 18 мільйонів гривень. Така сума доходів дорожнього фонду міського бюджету, який формується власниками транспортних засобів, була закладена ще навесні. Але після змін у законодавстві надходження до дорожнього фонду скоротилися удвічі – до 9 млн. грн. Тому основні зусилля та кошти було спрямовано на середньому та дрібному ремонті вулиць.

Про це заявив міський голова Сергій Одарич.

Так, уже завершується реконструкція вулиці Хрещатик. Вона розпочалася торік, але через брак фінансування не була завершена. Цього року на реконструкцію відрізку дороги від вулиці Пушкіна до вулиці Університетської було витрачено понад 500 тис. грн.

- Більшість робіт завершено, залишається облаштувати ще тротуари. Щодо якості покриття доріг, то у нас є певні претензії до виконавців ремонту. Під час здачі-приймання робіт ми їх висловимо і виконавець буде перероблювати або дороблювати, – сказав мер.

Загалом, цього року було відремонтовано вулицю Сумгаїтську, 30 років Перемоги, Енгельса, Пушкіна, Героїв Сталінграду, Пацаєва, Громова, два кола на вулиці 30 років Перемоги.
На середній ремонт вулиць витратили близько 4 млн. грн. Як зауважив міський голова Сергій Одарич, роботи із середнього ремонту вулиць цього року триватимуть ще два тижні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...